Gabinet Stomatologiczny

Informacje o gabinecie

Personel gabinetu stanowią dyplomowane pielęgniarki, na co dzień pracujące w szpitalach, doskonale znające zasady bezpieczeństwa obchodzenia się z narzędziami i ich sterylizacją.

Gabinet Stomatologiczny Otrębusy

Gabinet istnieje od grudnia 2006 r. Właścicielką jest Elżbieta Woźniak-Chocyk, rodowita mieszkanka Otrębus, lekarz stomatolog z 29-letnim stażem pracy, po Warszawskiej Akademii Medycznej. Ukończyła wiele kursów doskonalących umiejętności zawodowe szczególnie z dziedziny protetyki, chirurgii stomatologicznej, endodoncji oraz periodontologii. Od kilku lat współpracuje z Warszawskim Hospicjum dla Dzieci, co zaprocentowało umiejętnością odpowiedniego podejścia do leczenia wszystkich dzieci. Oferujemy szeroki zakres usług, profesjonalną obsługę, a wszystko to w miłej, rodzinnej atmosferze, która pozwala na wyeliminowanie stresu i pozbycie się obaw przed czekającymi Państwa zabiegami.

Gabinet jest przystosowany do przyjmowania pacjentów niepełnosprawnych. Pacjenci mogą być obsługiwani bez przesiadania się z wózka inwalidzkiego. Osoby przyjeżdżające własnymi pojazdami zapraszamy na parking na terenie posesji.

Personel gabinetu stanowią dyplomowane pielęgniarki, na co dzień pracujące w szpitalach, doskonale znające zasady bezpieczeństwa obchodzenia się z narzędziami i ich sterylizacją, a także z wszelkiego rodzaju lekami, co dodatkowo gwarantuje Państwu bezpieczeństwo i komfort w trakcie korzystania z naszych usług.

Zapraszam serdecznie

Elżbieta Woźniak-Chocyk

Konsultacje i cennik

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania prosimy o kontakt telefoniczny lub umówienie się na pierwszą wizytę. Nasz wykwalifikowany personel odpowie na wszystkie pytania podczas wizyty kontrolnej.

+48 (22) 729 00 25

Zobacz również